Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

За призи ОСДЮСШОР змагались баскетболісти із Західної України та Білорусі

Відкритий турнір з баскетболу приймала цього тижня обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву. Аби перевірити готовність місцевих спортсменів до майбутніх змагань сезону організатори запросили до Рівного не тільки представників області. Змагались тут баскетболісти і з Білорусі.

Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву постійно проводить відкриті турніри. Запрошують пограти сюди не тільки вихованців закладу, а і юних баскетболістів із інших регіонів. Роблять це з одною метою.

Змагалися впродовж трьох днів у Рівному хлопці та дівчата 2002 року народження. Боролися за медалі спортсмени із Львова, Волині, Березного та Рівненського району. Родзинкою ж спортивного свята стала участь у змаганнях білоруської команди із Бреста.

У підсумку серед хлопців найкращу гру показала команда із Львова. Серед дівчат золоті нагороди завоювали гості із Бреста. А у рівненських команд два срібла. Окрім того найкращими гравцями турніру визначили Вадима Щербатого та Владиславу Кібу.

Коментарі

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>