Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

Рівняни обмінялися перемогами у Львові

20161121

Перед двома поєдинками у Львові саме господарі були фаворитом протистояння. На їх користь вказували, як результати в турнірній таблиці так і статистики команди в цьому чемпіонаті.

Перші три чверті точилась рівна гра із мінімальною перевагою господарів у кількості набраних очок. Розпочали гру команди двома влучними три очковими кидками. А після ряду зароблених персональних попереджень гравцями обох команд «Політехніка» почала набирати очки та нарощувати відрив. До середини першої чверті рахунок був 15:3 на користь господарів. Але гості не збирались здаватись та зуміли до кінця першої десятихвилинки скоротила відрив до 4 очок.

У другій чверті господарі знову зробили спробу піти у відрив та довели свою перевагу до плюс 13. Але загалом на майданчику точилась рівна і напружена гра, при якій рівнянам вдалось скороти відрив до восьми очок. Нервозність у грі вилилась у велику кількість невлучних кидків з боку обох команд.

Третю чверть знову краще розпочали гості. Гравці БК-93 ОШВСМ протягом 1 хв. 49 с не змогли набрати бодай очко. Проте гостям вдалось вирівняти гру, виграти чверть (20:22) та скоротити відставання до 6 очок.

Здавалось, що львів’яни зможуть довести цей матч до перемоги. Але не так сталось, як гадалось. Спершу «Політехніка» втратила одного з кращих гравців в цьому матчі – Романа Новікова. Центровий заробив свій 5 фол та покинув майданчик. Резервісти львів’ян не змогли достойно замінити лідерів своїй команди, тому вже до 38 хвилини матчу рівняни вийшли вперед на 6 очок. Господарі змогли тільки скоротити відрив. Варто відмітити, що БК-93 ОШВСМ в кінці гри вдалось закинути кілька триочкових кидків, які стали переломними в зустрічі.

БК «Львівська Політехніка» – «БК-93 ОШВСМ» 72:75 (21:17; 17:13; 20:22; 14:23)

Львівська Політехніка: Іванина (9), М. Тютюнник (4 + 4 підбирання + 2 передачі + 5 фолів), Д. Тютюнник (15), Кобець (13 + 6 передач + 7 підборів), Новіков (17 + 6 підборів + 5 фолів), Базилев (0), Гуцалюк (2), Насеннік (6 + 4 втрати), Воробьов (5 + 4 перехоплень), Кузьменко (1)

БК-93 ОШВСМ: Захожий (2 + 7 підбирань + 3 передачі), Марков (25 + 4 втрати), Волошин (2), Роман (2), Дубнюк (2 + 9 підборів + 5 фолів), Тимощук (14 + 3 перехоплення), Стоноженко (0), Шанюк (12), Федорчук (8), Кузьмінець (8 + 2 блок-шоти + 9 підборів)

В другому матчі гравці «Політехніки» таки підтвердили статус фаворита та розгромили гостей з рахунком 99:64. Достойно протистояти господарям БК-93 ОШВСМ зміг тільки у другій чверті, яку виграв 20:26.

В цій грі зразу ж кинулось в очі те, що «леви» стали грати акуратніше. Зменшилась не тільки кількість фолів, а й фолів які пробиваються. Тільки сім штрафних кидків за гру змогли виконати гості. «Політехніці» вдалось виграти щит. Причому на чужому щитів вони зібрали 18 підбирань (при 19 на своєму у БК-93 ОШВСМ). Покращили реалізацію двоочкових та триочкових кидків та віддали майже в тричі більше результативних передач. Також варто відмітити, що цього разу гравці, що виходили з лави запасних змогли підтримати почин основної п’ятірки.

БК «Львівська Політехніка» – «БК-93 ОШВСМ» 99:64 (25:10; 20:26; 31:15; 23:13)

Львівська Політехніка: М. Тютюнник (10), Д. Тютюнник (8), Кобець (8 + 11 передач + 2 перехоплення + 3 втрати), Воробьов (10), Кузьменко (22), Палюх (9 + 2 перехоплення), Черненко (0), Базилев (0), Іванина (5), Насеннік (8 + 2 перехоплення + 6 підборів), Кич (0), Новіков (19 + 7 підборів)

БК-93 ОШВСМ: Захожий (4 + 2 перехоплення + 6 підборів + 3 втрати), Марков (11 + 4 втрати), Волошин (3), Роман (2), Дубнюк (7 + 6 підборів + 2 перехоплення), Тимощук (6 + 2 перехоплення), Стоноженко (11), Шанюк (10 + 4 передачі), Федорчук (6), Кузьмінець (4)

Наступні матчі рівняни проведуть в Рівному 3 та 4 грудня. Їх суперниками будуть гравці ДОС ДЮСШ ДОР  з міста Дніпро.

Автор: Коців Борис
За матеріалами: Галичина спортивна