Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

Рівняни двічі поступилися на виїзді

016_3455

29-30 жовтня рівненські баскетболісти зіграли в другому турі Вищої ліги. Цього разу підопічні Михайла Переверзія грали в Одеській області проти дублерів БК Хімік (м. Южне).

Обидві гри пройшли в напруженій боротьбі. В першому матчі досвідчені рівняни з перших хвилин жорстко грали в захисті. Проте в нараді помаранчево-чорні на мали значного успіху. Організовані атаки господарів дозволили їм збудувати перевагу в рахунку, яка утримувалася ними до кінця зустрічі. В складі нашої команди дебютував Сергій Марков. Його 17 очок та 6 перехоплень стали кращим показником у складі БК-93. На рахунку Анатолія Дубнюка було 9 очок та 6 підбирань.

В другому матчі рівняни грали більш збалансовано як в захисті, так і в нападі. Протягом першої половини зустрічі обидві команди здебільшого грали на рівних, із невеликою перевагою господарів майданчика. Однак, після великої перерви, южненцям вдалося дещо збільшити відрив та довести гру до перемоги.

В складі нашої команди кращим став Василь Федорчук – 20 очок (5 з 6 триочкових) та 4 підбирання. Олексій Волошин додав 14 очок та 5 результативних передач.

Наступні матчі рівняни знову проведуть на виїзді. 19 та 20 листопада вони зіграють проти Львівської Політехніки. В Рівному наших баскетболістів можна буде підтримати 3 та 4 грудня, коли БК-93 прийматиме ДЮСШ Дніпро.