Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

«БК-93» – чемпіон західного регіону

БК-93 ОШВСМ

Цими вихідними відбулися фінальні матчі групи «Захід», які мали визначити кращих команд західного регіону України, а також сформувати пари учасників заключного етапу розіграшу Чемпіонату України серед команд Першої ліги, який відбудеться в місті Суми.

В підсумку, наша команда одержала впевнену перемогу над командою БК «Ужгород» у півфінальному матчі (93:70), потрапивши до фіналу західного регіону. У фіналі рівняни зустрілися із сарненським «Будсервісом». Як очікувалося, матч проходив в дуже цікавій та принциповій боротьбі, яка точилася протягом усіх чотирьох чвертей. Доля переможця визначалася тільки на останніх хвилинах, коли нашій команді вдалося зробити декілька вирішальних володінь. Тимофій Берук суттєво допоміг своїми підбираннями в нападі, що дозволило рівнянам провести додаткові атаки, у яких досвідчений В’ячеслав Ковалевський взяв на себе роль бомбардира, вирішивши долю зустрічі на користь «БК-93» – 80:74.

Отже, ставши чемпіонами Західного регіону, наші баскетболісти забезпечили собі найвищий посів для фіналу Першої ліги, який відбудеться 8-10 травня в Сумах, де по чотири кращі команди груп «Центр» та «Захід», зіграють між собою за олімпійською системою (1/4 фіналу, 1/2 фіналу, матчі за 3, 5, 7 місця, фінал).