Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

Рівненське баскетбольне дербі відбулося на вихідних у спорткомплексі “Водник”

У рамках чемпіонату України зустрілися сарненський “Будсервіс” та рівненський БК-93-ОШВСМ. Обидва колектива є фаворитами першої ліги, адже у їх складах виступає чимало екс-баскетболістів Суперліги. Свідком двох безкомпромісних поєдинків був Сергій Татаренко.

До поєдинків проти БК-93-ОШВСМ саренський “Будсервіс” підійшов, маючи 8 перемог у 8-ми матчах, а відтак посідаючи перше місце у підгрупі “Північ-Полісся” першої ліги. Іван Бартош, Олександр Захожий, Юрій Кузьмінець – ці баскетболісти у складі “Пульсара” встигли пограти на найвищому вітчизняному рівні. Більшість інших гравців теж не перший день у баскетболі.

Михайло Переверзій, старший тренер БК-93-ОШВСМ: “За підбором гравців Сарни виглядають досить пристойно. Команда цілком може грати у вищій лізі, там не загубиться.”

Втім, і в розпорядженні Михайла Переверзія крім молоді є кілька гравців з неабияким ігровим досвідом за плечима. Саме 38-річні Анатолій Дубнюк та В’ячеслав Ковалевський повели з перших хвилин своїх партнерів вперед. Як результат рівняни виграли спочатку першу, а потім у другу чверть. До того ж незадовго до великої перерви у господарів, а саме саренський клуб був господарем туру, травмувався один з лідерів Микола Білоус. Та попри це, у другій половині “Будсервіс” зміг переломити хід поєдинку. Пішли дальні кидки у Тараса Шанюка, який зрештою записав на свій рахунок 5 влучних триочкових спроб.

Тарас Шанюк, гравець “Будсервісу”: “Ці ігри принципові, оскільки багато наших гравців провели чимало часу в “Пульсарі”.

У підсумку у рівненському баскетбольному дербі з п’ятиочковою перевагою переміг “Будсервіс” – 64:59, чим неабияк потішив своїх вболівальників.

Олександр Захожий, баскетболіст “Будсервіса”: “Керівництво клубу накручувало, але все буде вирішуватися навесні. Це невелика перемога, щоб отримати впевненість, але вона нічого не значить.”

Повторна гра вийшла не менш напруженою, але цього разу перемогу святкував БК-93-ОШВСМ – 77:67. 27 очок своїй команді приніс Сергій Роман. Наступні ігри у чемпіонаті України наші команди проведуть найближчих вихідних знову у Рівному. Сарненці прийматимуть львівський “Політехнік”, а ОШВСМ екзаменуватиме юних підопічних Анатолія Колота з команди ОСДЮШОР.

Сергій Татаренко, Сергій Габрилевич (РТБ)