Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

Рівненщина в призерах юнацької ліги!

20130416

Фінал Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги, який відбувся в нашому місті, визначив кращих в Україні серед юнаків та дівчат 1999-2000 року народження. Вперше в історії рівненського баскетболу, наші команди хлопців та дівчат одержали срібні нагороди!

Фінал ВЮБЛ, анансований раніше на нашому сайті, зібрав кращих в Україні: вісім команд юнаків та чотири команди дівчат. Серед фіналістів були й наші представники: юнаки та дівчата – «Рівненщина-99».

Обидві наші команди провели успішний регулярний чемпіонат та вважалися одними з фаворитів фінального розіграшу.

В 1/4 фіналу наші юнаки впевнено перемогли команду з Одеси – 60:46. На наступний день їм довелося відчути міць юних баскетболістів з Донецька. В напруженій боротьбі, яка тривала протягом всієї гри, наші хлопці одержали перемогу – 63:60, забезпечивши собі участь в останній грі – за 1-2 місця. У фінальному матчі «Рівненщині» довелося зіграти із потужним БК «Хімік-99» з Южного. Давши бій більш досвідченій команді, підопічні Анатолія Колота та Вадима Скиданова, посупилися – 56:79, посівши почесне друге місце.

Наші дівчата вибороли місце у фінальному матчі (за 1-2 місця), яскраво перемігши команду з Дніпропетровська. Поступаючись сім очок за три хвилини за фінальної сирени, «Рівненщина» зуміла вийти вперед та перемогти – 57:53. У фіналі нас чекала добре зіграна та досвідчена команда з Переяслав-Хмельницького (Київська обл.), яка й одержала верх над рівненською командою – 44:69.

Головний тренер команди дівчат «Рівненщина-99» В’ячеслав Ковалевський:

Головний тренер команди хлопців БК «Хімік-99» Віталій Кузнєцов та «Рівненщина-99» Анатолій Колот:

Отже, підсумки чемпіонату ВЮБЛ сезону 2012/2013 серед команд дівчат 1999 року народження такі:

  1. Переяслав-99 (Переяслав-Хмельницький)
  2. Рівненщина-ОСДЮШОР-99 (Рівне)
  3. СДЮШОР-5-ДВУФК-99 (Дніпропетровськ)
  4. Полтавщина-99 (Миргород)

Серед команд юнаків 1999 року народження:

  1. БК Хімік-99 (Южне)
  2. Рівненщина-ОСДЮШОР-99 (Рівне)
  3. БК Донецьк-Авангард-99 (Донецьк)
  4. СДЮШОР-5-99 (Дніпропетровськ)

Одним з кращих захисників розіграшу було визнано захисника «Рівненщина-ОСДЮШОР-99» Владислава Стрихарчука.

Коментарі

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>