Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

«Пульсар» відігрується у Кіровограді

В другій зустрічі рівняни зуміли здобути перемогу в Кіровограді. Відірвавшись від господарів з перших хвилин гри (20:8), «пульсарівці» тримали лідерство до третьої чверті, коли кіровоградці повели 65:59. Лише за п`ять хвилин до сирени нам вдалося переломити хід гри та перемогти (89:82). Євген Ворнік має 27 очок та 10 підбирань.

14 квітня, Чемпіонат України. Вища ліга, Кіровоград

БК Кіровоград (Кіровоград) – БК-93 Пульсар-ШВСМ 82:89 (18:27, 20:17, 27:15, 17:30)

«Кіровоград»: Овдєєнко – 21 очко + 9 підбирань, Гусаров – 15 + 3 передачі, Воробйов – 13 + 3 передачі, Рожков – 10 + 3 передачі, Оснач – 10 + 6 підбирань + 3 блок-шоти, Ігнатенко – 6 + 7 підбирань, Сокіл – 4, Кодола – 3, Майсурадзе – 0

«Пульсар»: Ворнік – 27 очок + 10 підбирань + 3 блок-шоти, Шемосюк – 23 + 7 підбирань + 3 передачі, Новиков – 16 + 8 підбирань, Липін – 14 + 4 підбирання + 3 передачі, Кузьмінець – 4 + 6 підбирань, Чорнолоз – 3, Роман – 2, Семенюк-Кондратюк – 0

На відміну від першого матчу із БК «Кіровоград», «пульсарівці» впевнено розпочали зустріч, одержавши значну перевагу вже на шостій хвилині – 20:8. Утримувати її нашим баскетболістам вдавалося протягом першої половини матчу, яку рівняни виграли із рахунком 44:38.

Найцікавіше розпочалося в другій половині, коли вже на третій хвилині господарі, після влучних кидків Станіслава Овдєєнко та Івана Гусарова, випередили «пульсарівців» (46:44). Після декількох змін лідера, кіровоградці, все ж, вийшли вперед – 65:59.

Господарі мали перевагу протягом трьох хвилин заключної чверті. Втім, «пульсарівцям» відносно легко вдалося наздогнати суперників: сім очок поспіль забив Євген Ворнік (67:66 на користь БК «Кіровоград»). Форварди кіровоградської команди Станіслав Овдєєнко та Дмитро Ігнатенко підтримали незначну перевагу своєї команди. В цей же час Тарас Липін, Юрій Кузьмінець та Ілля Шемосюк виводять «Пульсар» вперед – 72:71. Після низки промахів від господарів, Ілля Шемосюк збільшив відрив «Пульсара» триочковим кидком – 71:75.

В наступних атаках Євген Ворнік та Роман Новіков роблять рахунок 79:73, а після дальнього влучання Тараса Липіна (82:75) за одну хвилину до фінальної сирени, господарі були вимушені використати тактику фолів. Із цим рівняни впоралися, довівши гру до перемоги із рахунком 89:82.

Головний тренер БК-93 «ОШВСМ-Пульсар» Михайло Переверзій:

«У першому матчі суперник був сильнішим, провів поєдинок на високому рівні. Ми, на жаль, не змогли показати той баскетбол, який хотілося би, не закинули з самого початку багато стовідсоткових м’ячів з-під кошика. Суперник з першої чверті відірвався на суттєву відстань, яку ми не змогли скоротити протягом матчу. Сьогодні був зовсім інший поєдинок: ми добре зіграли в стартовій десятихвилинці, відірвалися в рахунку. В другій та третій чвертях суперник скоротив відставання й вийшов уперед. Утім, наші хлопці зібралися й довели справу до позитивного результату. Мої гравці виконали установки на гру. Лідери Ілля Шемосюк і Євген Ворнік повели за собою партнерів – команда зіграла добре, як у захисті, так і в нападі».

Ця перемога значно збільшила шанси нашої команди на п’яте місце. Рівнянам залишається зіграти два домашні матчі із кременчуцьким БК «Кремінь».