Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

«Пульсар» фінішує п’ятим

20130423

Протягом другого матчу із БК «Кремінь» «пульсарівці» досягли потрібної переваги, спокійно довівши гру до перемоги 89:81. Євген Ворнік, забивши сім триочкових з восьми, став кращим – 29 очок, 3 блок-шоти. Ілля Шемосюк забив 23, додавши 11 передач. Перемога вивела рівнян на п`яту сходинку турнірної таблиці.

23 квітня, Чемпіонат України. Вища ліга, Рівне

БК-93 Пульсар-ШВСМ – БК Кремінь 89:81 (22:12, 23:22, 26:20, 18:27)

«Пульсар»: Ворнік – 29 очок + 5 підбирань + 3 блок-шоти, Шемосюк – 23 + 11 передач,  Новиков – 11 + 6 підбирань, Липін – 9 + 3 передачі, Приступа А. – 9 + 3 перехоплення, Роман – 5 + 3 передачі, Семенюк-Кондратюк – 2, Кузьмінець – 0 + 8 підбирань, Демчук – 0, Чорнолоз – 0, Приступа І. – 0

БК «Кремінь»: Глєбов – 20 + 11 підбирань + 4 передачі, Ніцак – 17 + 7 підбирань, Чумічов – 15 + 5 підбирань, Глинчак – 14 + 6 підбирань + 3 передачі, Сосой – 10 + 5 передач, Лоза – 5 + 4 підбирання + 5 передча, Шавгаров – 0

Головний тренер БК-93 «ОШВСМ-Пульсар» Михайло Переверзій:

«Найголовнішим було налаштувати гравців, щоб вони не дуже розслаблялися, адже грали ми з аутсайдером. Попри це команда хороша, в одному з попередніх турів «Харцизьк» ледве переміг цю команду. Обидва матчі пройшли у рваному темпі. Коли наша команда виконувала установки, вмикала швидкість і агресію в захисті, ми отримували перевагу. Як тільки ми давали слабинку, суперники цим користувалися.

Усі завжди прагнуть до найвищого, до чемпіонства. Всі прекрасно бачили, в якому стані ми розпочинали чемпіонат. Ми чули песимістичні відгуки, мовляв, хоч би не опинитися на останньому місці. Наше 5 місце – хороший результат. Протягом трьох-чотирьох турів був травмований наш головний розігруючий Ілля Шемосюк, через це ми не дорахувалися перемог, завдяки яким ми могли б бути четвертими. Не даремно Іллю визнано найкращим захисником чемпіонату – він найкращий за забитими, другий за передачами (сьогодні він зробив 11 передач за матч). Я віддав би Іллі й титул MVP. Однак його надають лише чемпіонам. Завтра у команди день відпочинку, з четверга продовжуємо тренуватися. Адже в нас в основному молоді хлопці, котрим потрібно прогресувати.

Я дякую спонсорам, які допомагають нашій команді. Хотілося би, щоб нас підтримувала й влада, адже від владних структур сьогодні дуже багато залежить. Хочеться, щоб влада звернула увагу на нас і щоб баскетбольна команда міста була вищого рівня. Звісно, величезне спасибі вболівальникам».

Гравець БК-93 «ОШВСМ-Пульсар», найкращий захисник чемпіонату України Ілля Шемосюк:

«У всіх хлопців позитивний, хороший настрій. Ми завершили сезон на гарній ноті. Загалом, друга половина сезону була для нас вдалою, ми виграли багато матчів. Сьогодні особливого напруження не було, у хлопців уже чемоданний настрій, добре, що перемогли».

Головний тренер БК «Кремінь» Андрій Кондрашов:

«Нам складно ставити якісь завдання, для нас головне – участь. Стараємося максимально показати, на що ми здатні. Однозначно не можна сказати: добре чи погано ми зіграли. Щось вдалося, щось ні. Трохи вище середнього рівня. Суперники досвідченіші, зіграніші ніж ми».

Відео

Післяматчеве інтерв’ю головного тренера БК «Кремінь» Андрія Кондрашова:

Післяматчеве інтерв’ю старшого тренера БК-93 «Пульсар-ОШВСМ» Михайла Переверзія:

Післяматчеве інтерв’ю захисника БК-93 «Пульсар-ОШВСМ» Іллі Шемосюка:

Коментарі

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>