Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

Останні матчі «Пульсара» в сезоні 2012/2013

Черговий баскетбольний сезон закінчується. Останні матчі «пульсарівці» зіграють в Рівному проти кременчуцького БК «Кремінь». Запрошуємо підтримати наших баскетболістів в понеділок, 22 квітня о 18:00 та вівторок, 23 квітня о 18:00 (матчі перенесено з 20-21 квітня).

Команда з Кременчука проводить далеко не кращий сезон через скрутне фінансове становище. На завершення чемпіонату молоді гравці БК «Кремінь» проводять велику кількість домашніх матчів, намагаючись нав’язати боротьбу усім своїм суперникам. Наприкінці березня із «Кременем» в Кременчуці зіграли наші баскетболісти. В обох матчах перемогу святкували «пульсарівці» (100:75, 87:66).

Лідерами БК «Кремінь» є молодий атакуючий захисник Ярослав Скрипець (14 очок, 6.5 підбирань, 3.3 передачі) та досвідчений центровий Гліб Глєбов (13.2 очки, 6.8 підбирань).

Головний тренер БК-93 «ОШВСМ-Пульсар» Михайло Переверзій:

«Ми можемо змінити турнірне становище, як у кращий, так і в гірший бік. Тому нам потрібно вдало провести останній тур, не припуститися осічки. Якщо «Кіровоград» двічі виграє у «Волиньбаскета», то ми можемо обійти в турнірній таблиці команду Луцька. В принципі, це кіровоградцям під силу, адже там здібні виконавці».

Головний тренер БК «Кремінь» Андрій Кондрашов:

«Старатимемося, чіплятимемося, можливо, нам удасться виграти хоча би один матч. Так, «Пульсар» буде мотивований, адже ще не все для них вирішено в турнірній таблиці. Сподіваюся, наші гравці не опустять руки».

Коментарі

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>