Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

Огляд матчів 2-го туру АБЛ

В другому турі Аматорської баскетбольної ліги м. Рівне відбулися наступні матчі:

15 жовтня
ЛАВІСС – Baltik House 72:74 (19:21; 20:24; 26:13; 7:16)
Найкращі бомбардири: Чорнолоз (22 очки) – Ковалевський (27)

Магнат – РЗВА 94:79 (23:14; 24:14; 17:25; 30:26)
Найкращі бомбардири: Шанюк (35) – Тищенко (19)

16 жовтня
Енергетик – ОСДЮШОР 68:41 (17:20; 18:10; 12:7; 21:4)
Найкращі бомбардири: Сачук (19) – Демчук (13)

17 жовтня
Водник-НУВГП – Фенікс 77:58 (22:13; 14:16; 24:18; 17:11)
Найкращі бомбардири: Тишкун (16) – Подорожний (15)

Ось і відбувся вже другий тур Аматорської ліги, в якому команду змогли закріпити свої позиції на цей сезон і показати, хто за що буде боротися. Одразу в першому матчі туру зустрілися два потужних колективи – “ЛАВІСС” та “Baltik House”. Початок був за “ЛАВІССом”, оскільки ветерани суперника Дубнюк та Скиданов трохи запізнилися на матч і цим скористалися басктеболісти Олександра Захожого. Кілька триочкових вже в дебютній чверті від Степана Чорнолоза допомогли “ЛАВІССу” відчути гру, проте після повернення на майдачник повного складу “Baltik House”, гра вирівнялася і до кінця першої половини перевага команди Андрія Костка складала 6 очок – 45-39. В третій чверті ініціативу перехопили підопічні Захожого, які продовжували демонструвати швидкий баскетбол з точними триочковими кидками і після третьої чверті “ЛАВІСС” виходить вперед – 65-58. Здавалося, що у “Baltik House” не вистачить сил поборотися, проте Дубнюк, Скиданов та Ковалевський думали інакше і почали вирівнювати ситуацію на майданчику. Неймовірний баскетбол подарували глядачам обидві команди в кінцівці матчу. На останній хвилині за рахунку 70-70 Ковалевський реалізовує складний середній кидок і виводить свою команду вперед. Захожий бере ініціативу на себе в останній атаці цього матчу і на ньому двічі поспіль порущують правила. Після другого порушення він прямує на лінію штарфних кидків і за 4 секунди до фінальної сирени двічі відправляє м’яч точно до цілі – 72-72. Здавалося, що на всіх чекає вже овертайм і після тайм-аута розігрується комбінація і м’яч отримує Скиданов, який витягує на себе захисників і віддає передачу на абсолютного вільного під кошиком Лелюха. Олексій не підводить команду і ставить крапку в матчі, принісши перевагу “Baltik House” – 74-72.

У наступному матчі “Магнат” без особливих зусиль та старань зумів обіграти РЗВА. Суперник час від часу реалізовував свої моменти і тримався на більш-менш реальній дистанції для боротьби, проте перетворити це на інтригу їм не вдалося. Шанюк зробив усе можливе, що його команда здобула перемогу – 94-79 за “Магнатом”.

В середу, в спортзалі ОСДЮШОР “Енергетик” розібрався з вихованцями спортивної школи Рівного, але теж не без проблем. В першій чверті юні баскетболісти змогли навіть вийти переможцями, що просто шокували енергетиків. В наступній чверті вони виправили ситуацію,  а в другій половині вже повністю захопили ініціативу і довели зустріч до перемоги – 68-41.

В заключному матчі 2-го туру зустрілися “Водник” та “Фенікс”, який проводив свій перший матч в цьому сезоні, пропустивши перший тур. Студенти не мали особливих проблем на своєму майданчику з гравцями “Фенікса” і здобули впевнену перемогу з рахунком 77-58.

Після двох турів поки що без поразок лише 3 команди – “Водник”, “Baltik House” та “FLASH”. Проте вже в наступному турі це зміниться, оскільки студенти будуть приймати на своєму майданчику баскетболістів “FLASH”.