Енергетик (Нетішин) - Фенікс 120:60 (31:17; 25:16; 30:11; 34:16)
Найкращі бомбардири: Петрук (31) – Подорожний (20)

Baltik HouseРЗВА 83:76 (12:28; 26:19; 15:15; 31:14)
Найкращі бомбардири: Скіданов (40) – Драганчук (28)

Магнат – Лучеськ (Луцьк) 47:66 (11:18; 3:11; 18:24; 15:13)
Найкращі бомбардири: Долженко (14) – Бедлінський (23)

ЛАВІСС – ОСДЮШОР 59:41 (22:14; 20:14; 15:9; 2:4)
Найкращі бомбардири: Чорнолоз (22) – Демчук  (16)

Водник-НУВГП - F.L.A.S.H. 88:69 (24:16; 14:22;22:14; 28:17)
Найкращі бомбардири: Роман (24) – Рачковський (17)

Ось і відбувся третій тур Аматорської ліги Рівненщини, в якому відновила свої виступи луцька команда “Лучеськ”. У першій грі туру нетішинський “Енергетик” просто познущався зі свого суперника, “настрілявши” “Феніксу” 120 очок і перемігши з різницею в 60 очок. Великий доробок до цього зробив кожен з гравців “Енергетику”, проте найбільше цього дня назбирав Петрук, на його рахунку чверть командних очок – 31. В другому матчі зовсім несподівано “РЗВА” продемонстрували доволі хороший баскетбол і були дуже близькі до перемоги над одним із фаворитів чемпіонату – “Baltik House”. На жаль, не вистачило досвіду чи майстерності, адже перемагаючи по ходу поєдинку з різницею більше 10 очок, “РЗВА” втратили ініціативу в заключній чверті. Скіданов, згадавши молодість, просто знищив суперника, набравши 40 очок та привівши свою команду до перемоги у четвертій чверті та матчу загалом – 83:76 для “Baltik House”.

Наступного дня відбулася лише одна зустріч, в якій гості з Луцьку несподівано обіграли “Магнат”, який нічим не зумів протистояти супернику. В перших трьох четвертях “Лучеськ” впевнено лідирував і збільшував перевагу і лише в заключній десятихвилинці магнатівцям вдалося скоротити відставання на 2 пункти, що не відіграло суттєвої різниці в рахунку — 66:47 на користь “Лучеська”.

В четвер, заключний день туру, відбулося два поєдинки. В першій зустрічі в спортзалі НУВГП “Водник” приймав “F.L.A.S.H.”. Поєдинки між цими командами завжди проходили в запеклій боротьбі, ця зустріч не стала виключенням. Вже у першій чверті “Воднику” вдалося вирватися вперед на 8 очок, проте до кінця першої половини “F.L.A.S.H.” зрівняли рахунок — 38:38. В третій десятихвилинці знову студенти НУВГП виходять вперед на 8 очок і знову в 4 чверті підопічні Андрія Кравцова зрівнюють ситуацію. Але останній ривок залишився за господарями, які просто закидали “F.L.A.S.H.” точними  триочковими кидками. Спочатку двічі поспіль реалізував дальні Роман, додав із-за дуги Горох і закінчив справу кількома точними кидками Хращевський. Такого удару суперник не витримав і фінальна сирена зафіксувала перемогу “Водника” – 88:69, який після трьох турів залишається на чолі турнірної таблиці разом з “Baltik House”.