“ЛАВІСС” - “F.L.A.S.H.” – 86:78 (16:15; 23:20; 22:21; 25:22)
Кращі бомбардири: Захожий (41) – Трофімчук  (14)

“РЗВА” – “Енергетик” (Нетішин) - 52:118 (9:27; 22:25; 11:31; 10:35)
Кращі бомбардири: Драганчук (19) – Целюк (25)

“Фенікс” – “Магнат” – 78:82 (26:20; 14:35; 21:7; 17:20)
Кращі бомбардири: Тлуховський (20) – Шанюк (42)

ОСДЮШОР – “Baltik House – 67:74 (14:17; 17:14; 18:18; 18:25)
Кращі бомбардири: Тимощук (27) – Скіданов (20)

21 листопада
“Лучеськ” (Луцьк) – “Водник” НУВГП – 59:61 ОТ (17:8; 10:21; 12:12; 15:13; 5:7)

Черговий тур АБЛ Рівненщини знову подарував інтригу, боротьбу та неймовірні емоції в багатьох матчах. Цього року команди мають настільки рівні склади, що передбачити переможця в більшості матчів практично неможливо, що додає цікавості спостерігати за перебігом подій чемпіонату. Відіграли пропущений матч студенти НУВГП проти “Baltik House”. Підопічні Олега Сотника боролися на рівних першу половину, але в третій чверті Денис Сотник зумів організувати ривок своєї команди і повести вперед “Baltik House” – 24:16 в чверті і 71:60 в загальному рахунку. У заключній десятивилинці водники мали шанси скоротити відставання, але досвід суперника взяв своє і перемогу в матчі здобули цьогорічні новачки з “Baltik House” – 95:77.

У першому матчі 7 туру “ЛАВІСС” протистояв “F.L.A.S.H.”. Минулорічні фіналісти, які зараз виступають у послабленому складі після травми одного з кращих гравців АБЛ – Сергія Маркова, всю свою гру будували через Олександра Захожого, який встигав робити все – захищатися, роздавати передачі та атакувати особисто. В першій чверті “F.L.A.S.H.” знаходив свої способи реалізовувати атаки і різниця сягала лише 1 очка після стартових 10 хвилин. У другій чверті “ЛАВІСС” продовжував покладатися на Захожого і він не підвів – різниця збільшилася до 4 очок – 49:45. У третій чверті ця ж тактика привела до того, що різниця вже сягала 10 очок, але “F.L.A.S.H.” не здавалися і постійно наздоганяли суперника. Заключна десятихвилинка пройшла в напруженій боротьбі, де кожна помилка могла призвести до поразки. Грамотна гра “ЛАВІССа” допомагала набирати очки, “F.L.A.S.H.” помилявся під щитами, перейшов на індивідуальну гру і не використовував переваги в зрості, щоб підбирати м’яч, що зіграло ключову роль в поєдинку. Захожий кінцівку матчу провів на штрафній лінії і завдячуючи хорошу відсотку кидків не залишив шансів для суперника – 86:78. У другому матчі цього дня “Енергетик” не зустрів опору зі сторони “РЗВА”, різниця в рівні була занадто величезна. Лише друга чверть пройшла на рівних, коли “РЗВА” змогли реалізувати аж 22 очки. Досягнути більшого в інших десятихвилинках суперник їм не дозволив і після фінальної сирени рахунок на табло зафіксувала чергову впевнену перемогу “Енергетика” – 118:52.

Наступного дня, здавалося, можна не очікувати інтриги чи боротьби, але команди думали інакше. “Магнат”, який знову з’явився на гру не в повному складі, мало не поплатився цим перед “Феніксом”. Доволі різними виходили чверті для команд. У стартові 10 хвилин “Фенікс” несподівано виходить вперед на 6 очок. Це не дуже  подобається “Магнату” і завдячуючи фантастичній грі Шанюка, вона переломлюють хід поєдинку і виходять вперед – 55:40. У третій чверті несподівано “Фенікс” повертає інтригу в матчі і вже Тлуховський веде за собою команду, а “Магнат” втрачає усю перевагу – 61:62. Все вирішувалося в заключній десятихвилинці і тут вже чверть пройшла в напружені боротьбі, але сильнішими виявилися магнатівці – 82:78. Цього ж дня інтригу в матчі створили і юнаки з ОСДЮШОР, але зробили це проти одного із фаворитів чемпіонату – “Baltik House”. Абсолютно рівний баскетбол команди демонстрували на протязі 3 чвертей. Вперед виривалася то одна, то друга команда, але на фінальні 10 хвилин команди вийшли за рівних умов – 49:49. Чудово цього дня завершував свої атаки юний пульсарівець Тимощук, що і стало головною причиною такого перебігу подій у матчі. Проте досвід все таки взяв своє, коли час наближався до закінчення і “Baltik House” таки зарахували потрібну перемогу в свій актив – 74:67.

Найцікавіший поєдинок відбувся в кінці 7 туру, де “Водник” приймав на своєму майданчику непереможний до цього “Лучеськ”. Гості з Луцька повністю виправдали своє реноме і вже після першої чверті впевнено лідирували – 17:8. Проте студенти НУВГП, які цього року демонструють просто неймовірний баскетбол, змогли перехопити ініціативу і вийти вперед вже до кінця першої половини  – 29:27. У третій чверті команди рівно атакували і все мало вирішитися в кінці матчу. Грамотна гра волинян допомогла їм зрівняти рахунок в фінальні секунди матчу і перевести гру в овер-тайм. В додатковий час команди не були результативними, але кращі моральні якості показали підопічні Олега Сотника. Водники чудово відзахищалися в останній атаці, не пропустивши дальню спробу при +3, а після порушення правил і пробиття штрафних виграли підбирання і записали на свій рахунок доволі важку, але дуже важливу перемогу – 61:59.