“Енергетик” (Нетішин) – “Магнат” 94:74 (25:19; 28:18; 16:22; 25:15)
Найкращі бомбардири: Сачук (29) – Білоус (23)

ЛАВІСС” – “Фенікс” – 108:95 (34:18; 22:17; 30:24; 22:36)
Найкращі бомбардири: Захожий (33) – Подорожній (23)

“РЗВА” – “Лучеськ” (Луцьк) 62:71 (13:25; 17:16; 19:21; 13:9)
Найкращі бомбардири: Стельмащук (30) – Бедлінський (18)

ОСДЮШОР – “F.L.A.S.H” 47:65 (11-24; 13:16; 10:13; 14:12)
Найкращі бомбардири: Демчук (15) – Юхимчук (12)

Пройшов черговий тур Аматорської баскетбольної ліги, який подарував глядачам нові баталії та результати. Першого дня цікавим виявилися обидва поєдинки. “Енергетик” протистояв “Магнату” і це було черговим випробуванням для дебютанта ліги, який має на цей сезон доволі великі амбіції. У першому турі “Енергетик” поступився 1 пунктом минулорічному фіналісту “ЛАВІССу”, тому тепер отримав шанс проти ще однієї сильної команди спробувати свої сили. “Магнат”, підсилившись Білоусом, налаштовувалися тільки на перемогу, тому і весь матч проходив у напруженій і цікавій боротьбі. З перших хвилин вперед вирвалися представники Нетішина, завдяки вдалій грі під щитами Сачука та швидкими проходами Петрука – 25:19. У другій чверті потужності додали брати Приступи, які непогано атакували із-за дуги. У підсумку вже на велику перерву команди йдуть за рахунку 53:37. Проте “Магнат” не збирався здаватися і у третій чверті почав скорочувати відставання. Ініціативу на себе брав Білоус, з дальньої дистанції пристрілявся Королюк, що допомогло команді скоротити відставання – 59:69. Але сил не вистачило для того, щоб наздогнати суперника і в заключній десятихвилинці “Магнат” вже здався і дозволив супернику закінчити зустріч з 20-очковою перевагою – 94:74. Після цієї зустрічі “Енергетик” показав, що вони дійсно претендують на високі місця в турнірній таблиці.

У другому матчі здавалося боротьби ніхто не очікував – один з лідерів, “ЛАВІСС”, зустрічався з аутсайдером цього чемпіонату “Феніксом”. Перша половина пройшла за повної переваги команди Захожого, який домінував на майданчику і вже після великої перерви перевага сягала більше 20 очок. Відігравши на такому самому рівні третю чверть, “ЛАВІСС” розслабився, чим скористалися баскетболісти “Фенікса”. Вони просто знищили одного з лідерів чемпіонату, вигравши чверть з рахунком 36:22, але переваги “ЛАВІССа” вистачило, щоб спокійно завершити матч з двохзначною різницею – 108:95.

Наступного дня знову на майданчику з’явилася команда з Луцька. Вона провела свій другий матч, цього разу її суперником були баскетболісти РЗВА. Дебют волинян був доволі вдалим, вони зуміли скористатися відсутністю лідерів “Магнату” і виграти перший матч. РЗВА, який з першого туру до сьогодні постійно тільки додає в грі, міг бути непоганим суперником, тому і матч виявився доволі цікавим. Мабуть, ключовим моментом всього матчу перша чверть, коли гості з Луцька одразу спіймали ритм і змогли створити собі перевагу в 12 очок. Проте “РЗВА” не здавався і повільно та впевнено скорочував відставання. Найкращий матчі сезону провів для себе Стельмащук, який цього дня записав на свій рахунок 30 очок. Але його зусиль не вистачило, і “Лучеськ” зумів утримати перевагу і записати в свій актив другу перемогу поспіль.

В заключному поєдинку туру “F.L.A.S.H” зустрівся з вихованцями ОСДЮШОРа. Вже у першій чверті підопічні Андрія Кравцова показали, що не збираються віддавати матч для юнаків. Командний баскетбол, чудовий захист, швидкі відриви – це гра “F.L.A.S.H” і завдячуючи ній вони зуміли в першій половині забезпечити перевагу в 16 очок. Друга половина була менш результативною, головною причиною чого стала висока вологість в спортзалі. Для команд головною ціллю ставало закінчити матч без травм і фінальна сирена зафіксувала перемогу “F.L.A.S.H” з рахунком 65:47.

Таким чином, після 5 турів лідерами являються одразу три команди – “Енергетик”, “Водник” та “ЛАВІСС”. Усі вони мають по 1 поразці в пасиві і 3 перемоги.  Матч між “Baltik House” і “Водник-НУВГП” цього туру було перенесено.