Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

Новий сезон АБЛ відкрито

В Аматорській баскетбольній лізі стартував вже одинадцятий сезон. Цьогоріч в турнірі бере участь вісім колективів з Рівного і один з Нетішина. Незважаючи на аматорський статус, у командах заявлено чимало знаних в Україні майстрів, за різні колективи виступають екс-”пульсарівці” Віктор Герасимчук, Анатолій Дубнюк та ін. Організатори впевнені, що нинішній чемпіонат буде цікавіший за минулорічний, оскільки чинний чемпіон АБЛ сарненський “Будсервіс” відмовився від турніру, а його гравці рівномірно розподілилися по інших колективах.

— Вже нині можна спрогнозувати, що за медалі поборються не 3-4 команди, а 6-7, — говорить головний суддя змагань Ігор Труш. — До фаворитів вже нині можна віднести “Енергетик”, “Балтік-Хаус”, “Водник”, “Флеш”, а також “Лавісс” та “Магнат”, які в минулому сезоні були срібними та бронзовими призерами. Наша ліга цікава як молодим гравцям, які лише роблять перші кроки в баскетболі, так і колишнім баскетболістам професійних клубів.

Відбуватимуться матчі чемпіонату АБЛ у трьох спортзалах Рівного: технікуму технології та дизайну (вівторок, середа — з 18.30), ОСДЮШОР (середа — з 20.00), НУВГП (четвер — з 18.45). Триватиме турнір п’ять місяців. Спочатку команди проведуть у два кола регулярний чемпіонат, а потім зіграють у плей-офф.

Коментарі

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>