Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

Михайло Переверзій: “На ентузіазмі складно жити”

Матчами проти двох різних за класом суперників розпочали новий сезон баскетболісти рівненського “Пульсара”. Спочатку у поєдинку Кубка України молоді рівняни, відігравши більш-менш на рівних дві чверті, поступилися суперліговій “Політехніці-Галичині” – 53:100. А вже через кілька днів у дебютному поєдинку вищої ліги чемпіонату підопічні Михайла Переверзія розгромили “Вовчу зграю”, яка є дублем БК “Київ” – 78:50.

Якщо у першій зустрічі один з найдосвідченіших наших гравців Андрій Артимович відіграв слабко, то у другому поєдинку проти молодих киян він взяв на себе гру, — ділиться враженнями від стартових поєдинків Михайло Переверзій:

- Хоча я не хочу виділяти лише Артимовича, відіграли усі добре, насамперед у захисті, адже у нападі іноді був сумбур. Як показали ці дві гри, проти молоді ми виглядаємо непогано, інша справа, коли приїздять гравці високого рівня. Наші баскетболісти часто гарячкують, намагаються показати себе, зіграти в індивідуальний баскетбол, що призводить до помилок. А загалом хочу подякувати хлопцям, адже на ентузіазмі складно жити на білому світі. Хотілося б укріпитися двома-трьома гравцями, та й тих, які є, підтримати було б непогано. Дуже хочеться, щоб знайшлися люди, які підтримають команду, щоб вона змогла гідно представляти Рівне та область на всеукраїнському рівні.

Наступні поєдинки чемпіонату “Пульсар” проведе 2-3 листопада у Маріуполі та Донецьку проти дублюючих складів тамтешніх клубів Суперліги.

Коментарі

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>