Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

Екс-пульсарівці в клубах Вищої ліги

20131028-gerasimchuk-shemosiuk-dubniuk

Новий баскетбольний сезон це, як правило, «знайомі обличчя в нових місцях». В 23-му чемпіонаті України чимало екс-гравців БК-93 Пульсар, які свого часу були одними з лідерів команди та значною частиною її великої та цікавої історії, зіграють в інших клубах Вищої ліги.

Протягом наступних семи місяців ми спостерігатимемо за грою Анатолія Дубнюка, Віктора Герасимчука та Сергія Сабутського в складі київського Авангарда, Іллі Шемосюка та Євгена Ворніка в складі БК Кіровоград, Максима Ожегова в складі МБК Миколаїв-2, Євгена Коровякова та Дениса Баяндіна в складі севастопольського Муссона, а також Олександра Коровякова та Вадима Рєки в складі СоюзБаскетУголь з м. Шахтарськ.

Форварди Анатолій Дубнюк та Віктор Герасимчук, а також захисник Ілля Шемосюк є значною частиною нашої історії. Ці гравці є вихованцями нашого клубу та пройшли шлях від азів баскетболу до професіоналів своєї справи. Це багаторічні лідери, які присвятили велику частину своєї кар’єри, захищаючи кольори БК-93 Пульсар як у Вищій лізі, так і Суперлізі.

Інші ж гравці в свій час були лідерами команди, допомагаючи їй одержувати перемоги, та залишивши по собі гарні враження та спогади від знайомства та співпраці.

Ми будемо слідкувати за успіхами екс-пульсарівців в цьогорічному розіграші. Так, наприклад, Анатолій Дубнюк, Віктор Герасимчук та Сергій Сабутський встигли допомогти Авангарду одержати виїзну перемогу над кременчуцьким Кременем (72:66). Віктор відзначився 9 очками та 3 перехопленнями, Анатолій забив 4 очки, додавши 4 підбирання, а Сергій забив 3 очки.

Ілля Шемосюк через хворобу поки що не встиг продемонструвати свої кращі якості, граючи в складі БК Кіровоград. Тим не менш, він допоміг своїй новій команді попсувати нерви суперлігівському Дніпру в рамках розіграшу Кубку України.

Олександр Коровяков (10 очок) та Вадим Рєка (6 очок) посприяли розгрому Коксохім-Сталі з Алчевська – 100:53.

Коментарі

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>