Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

Донбаський тур «Пульсара» був невдалим

Цими вихідними рівненський БК-93« Пульсар-ОШВСМ» здійснив свій перший у новому сезоні гостьовий тур. На Донбасі суперниками «пульсарівців» стали дублери суперлігівських «Азовмаша» і «Донецька».

На східні терени наша команда вирушила без найдосвідченішого гравця, основного центрового Юрія Кузьмінця, відсутність якого далася взнаки.

У першій грі «Пульсар» практично з вокзалу грав з «Азовмашем-2». Можливо, саме тому підопічні Михайла Переверзія не змогли продемонструвати свої найкращі якості. Вони суттєво поступалися суперникам майже в усіх ігрових моментах. Тож господарі впевнено лідирували у рахунку. Ривок рівнян в останній десятихвилинці дозволив нашим землякам лише скоротити відставання – 58:73 (за чвертями 8:18, 12:17, 13:23, 25:15). Найрезультативнішими стали Андрій Артимович – 29 очок, Тарас Липін і Сергій Роман – по 10.

У другому матчі рівняни дали бій дублерам БК «Донецьк». Лише в першій чверті рівняни дещо провалилися – 17:28, надалі ж на рівних змагались із суперниками. На жаль, втраченого у дебюті нашим баскетболістам відвоювати не вдалося. Отож знову поразка – 68:72 (17:28, 17:12, 16:16, 18:16). Найрезультативнішим знову став Андрій Артимович – 21, у Тараса Липіна 13 пунктів, у Івана Семенюка-Кондратюка – 11.

У турнірній таблиці відразу сім команд набрали по чотири очки. І серед них – «Пульсар-ОШВСМ». Наступну гру рівняни проведуть у Києві 14 листопада проти дебютанта ліги, столичного «Авангарда».