Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

Чергові перемоги рівнян

20150405-2

Цими вихідними “БК-93″ приймав на власному майданчику одного з лідерів групи “Б” – команду “Будсервіс” (Сарни). Наші суперники мають у своїму складі достатньо досвідчених гравців (Юрій Кузьмінець, Олександр Захожий, Сергій Марков, Вадим Коваль, Тарас Шанюк, Микола Білоус), щоб попсувати нерви будь-якій команді Першої ліги. Втім, це їм вдалося зробити тільки в недільному матчі. В першому, суботньому, протистоянні “помаранчеві” досить впевнено володіли ініціативою протягом усієї зустрічі, дозволивши суперникам дещо скоротити відставання тільки під кінець матчу. Підсумковий рахунок був 78:69.

В другому матчі туру, який відбувся у неділю, гостьова команда була очікувано більш агресивною. З перших хвилин гості вийшли вперед (18:10). Але провівши на рівних другу десятихвилинку (21:20), рівнянам вдалося переграти опонентів у третій чверті (22:13). Четверта чверть могла перейти у овертайм, оскільки за 5 секунд до сирени рахунок був рівний – 63:63. Хвилинна перерва, взята тренером нашої команди Михайлом Переверзієм пішла на користь. Після неї господарі розіграли комбінацію, яка завершилася точним кидком – 65:63 на користь “БК-93″.