Офіційний сайт баскетбольного клубу «БК-93», м. Рівне

Чемпіонат України продовжується

Засідання ФБУ

3-го березня в Києві відбулося засідання Президії Федерації баскетболу України, на якому було прийнято такі рішення:

  • Президія ФБУ проголосувала за те, щоб задовольнити клопотання Загальних зборів Засновників (Учасників) АБКУ «Суперліга», що відбулися 8 лютого 2014 року, ухвалили рішення звернутись до Президії Федерації баскетболу України з клопотанням про відміну штрафних санкцій, застосованих до клубів – учасників асоціації, які вчасно не сплатили частину обов’язкових заявочних внесків.
  • Чемпіонат України серед клубів Суперліги, а також чемпіонати України серед чоловічих та жіночих команд Вищої та Першої ліг триватимуть. Однак у разі якщо клуб не зможе гарантувати безпеку на своєму майданчику, він може грати домашні ігри на виїзді, або на нейтральному полі, або перенести домашній поєдинок на інший термін.
  • Матчі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги перенесено на невизначений термін. Дитячі змагання буде продовжено, коли ситуація в Україні буде стабільною.

Коментар президента Федерації баскетболу України Олександра Волкова:

Коментарі

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>